Üsküdar Su Tesisatçısı Tamir Bakım onarımı


300 TL

İSTANBUL / ÜSKÜDAR YAVUZTÜRK MAH.

İlan No
4213

İlan Tarihi
28-05-2024

Açıklama

Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar Su Tesisatçısı Hizmetleri

İstanbul Üsküdar tesisatçısı ve Üsküdar su tesisatçısı olarak eviniz, işyeriniz veya ofisinizdeki her türlü tesisat arızası, bakım ve onarımlarını hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz. Profesyonel servislerimiz, nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Üsküdar su tesisatçısına4 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz.

Mutfak, banyo veya tuvalet tıkanıklığı, sizin için büyük bir sorun olabilir. Üsküdar Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma, tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetleri sizlere kırıp dökme olmadan, pimaşa bile zarar vermeden sunmaktayız.

Yamanevler

Verdiğimiz Hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı

Yukarıda belirttiğimiz konular, Üsküdar tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden sadece bazılarıdır. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Tıkanıklık Açma robot makineler kullanılır

İstanbul Üsküdar tıkanıklık Açma bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlere bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenlerle giderler tıkanabilir. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle açmaya çalışsanız da profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Üsküdar su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Üsküdarta hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için siz de numaralı telefondan bizi arayın.

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti Profesyonel cihazlar ile

İstanbul Üsküdar su kaçak tespiti bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar, su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profesyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Üsküdar su tesisatçısı, son teknoloji cihazları ile kırmadan, dökmeden su kaçağı tespitini yapmaktadır. 25 yılı aşkın süredir İstanbul Üsküdarta hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarınızı çözmektedir.

 

width=610

Kullandığımız Cihazlar

 • Termal Kameralar: Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilir. Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarını tespit ederiz.
 • Akustik Dinleme Cihazı: Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru Görüntüleme Kameraları: Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

Üsküdar Petek Temizleme rothenber Makinesi kullanılır

İstanbul Üsküdar  petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yılda en az bir kez peteklerinizi ve kombinizi Üsküdar su tesisatçısına temizleterek, kalorifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur, yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar, ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalorifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur. Bu sayede cebinizden daha az para çıkar ve enerji tasarrufu ile çevreyi birlikte koruruz.

Üsküdar Doğalgaz Tesisatçısı

Doğalgaz, yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifikaya sahip şirketlerde yaptırmanız son derece önemlidir. Doğalgaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk gaz kaçağıdır. Bu sebeple doğalgaz tesisatının güvenli kurulup çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden siz de kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Üsküdar su tesisatçısı ile iletişime geçin.


13 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
inan türk
Üyelik Tarihi : 19 Ağustos 2021


Tel:Benzer İlanlar