PERDE EVİNDE HEP DAHA FAZLASINI BULACAKSINIZ...
 • Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • PERDE EVİNDE HEP DAHA FAZLASINI BULACAKSINIZ...


  burhan emir
  Üyelik Tarihi : 08 Temmuz 2017

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Bambu Zebra Perde Doğa

  Zebra perdeler evlerinizin en şık tamamlayıcı aksesuarlarıdır. Onlara aksesuar demek yerinde olur, çünkü klasik perdelerden daha şık, daha kullanışlı ve daha doğal bir hava yaratırlar.

  Bambu zebra perdelerde en önemli detay ise bambu bitkisinden faydalanılmış olup, bambunun doğallığı ile evlere hem ferah, hem doğal, hem de gerçek bir hava katılmaktadır. Bambu zebra perdelerin zebra detaylarında kullanılan orijinal bambu dokuma kumaşlar sayesinde teras, balkon, mutfak ve çalışma odası gibi mekanlarınızda farklı ve daha özgür bir görüntü ortaya çıkarmanız mümkündür. 

  Bambu zebra perdelerimizin bambu detayları 30 – 100 cm ila 300 – 350 cm arasında uygulanabilmektedir. Tamamen pencerenizde kullanacağınız detaya bağlı olarak üretilebilen bambu perdeler sayesinde evlerinizde hem özgün hem de rahat ve modern bir görüntü yaratabilirsiniz. Taleplerinize göre farklı tasarımların ve renklerin uygulanabildiği bambu perdelerimiz antibakteriyel ürünlerdir ve birinci sınıf malzeme ve işçilik ile üretilmektedir. Evinizin dilediğiniz odasında rahatlıkla kullanabilmeniz için özel olarak ve pencere genişliklerinize göre hazırlanırlar.

  *Zebra perde kumaşı çift kattır (Kapalı konumdayken içerisi dışarıdan görünmemektedir.)
   

  *Kolay montaj sistemi sayesinde kornişiniz varsa kornişe geçme montaj aparatı ile tornavida dışında hiçbir yardımcı gereçe ihtiyaç duymadan kolaylıkla montaj yapabilirsiniz.

   

   

  Çalışma Şekli : İsteğinize göre sağ yada sol yanındaki metal yada plastik zincir yardımıyla aşağı-yukarı hareket ettirilerek kontrol edilir.


  Nem Dayanıklılığı: Nem dayanıklılığı mevcuttur.

  WHATSAPP:0535 840 97 71

  0FİS:0212 507 77 96


  55 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar